City
Aleksandrow Lodzki
Augustow
Baligrod
Barcin
Bedzin
Belchatow
- Centrum Spa at the Hotel Sport Bełchatów
- Hotel Wodnik Bełchatów
- Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie
Belzyce
Biala Podlaska
- Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół Ogólnokształcących
- Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II
- Pływalni AWF J. Piłsudskiego
Bialystok
- Domu Pomocy Społecznej
- Hotel Golebiewski - Tropikana Aquapark
- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Białymstoku
- Pływalnia Kameralna
- Pływalnia Rodzinna
- Pływalnia Sportowa Białegostoku
Bielawa
Bielsk Podlaski
Bielsko Biala
Bierun
Bilgoraj
Bochnia
Bogatynia
Boguszowice
Boleslawiec
Braniewo
Brodnica
Brzeg
Brzeg Dolny
Brzesko
Brzeszcze
Brzeziny
Brzozow
Bukowno
Busko Zdroj
Bychawa
Bydgoszcz
- Basen «Bryza» przy Szkole Podstawowej nr. 63
- Basen «Perła» - Zespół Szkół nr 19 im. Synów Pułku
- Basen «Sardynka»
- Basen Astoria - CWZS Zawisza Bydgoszcz
- Basen Pływacki Zespołu Szkól Medycznych
- Basen Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
- Centrum Paris
- Pałac Młodzieży - Bydgoszcz
- Pływalnia Kryta «IKAR» przy Szkoła Podstawowa nr. 65
- Pływalnia Kryta «Laguna» przy Zespołu Szkół nr 26
- Pływania Czwórka
Bytom
Bytow
Chelm
Chelmno
Chelmza
Chodziez
Chojnice
Chojnow
Chorzele
Chorzow
- Basen przy pl. Powstańców Śląskich
- Kompleks Sportowy Hajduki
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego
- Zespół Szkół Sportowych nr 2
Choszczno
Chrzanow
Ciechanow
Ciechocinek
Cieszyn
Cmolas
Czapielsk
Czarna
Czarniecka Gora
Czechowice - Dziedzice
Czerwionka - Leszczyny
Czestochowa
- Pływalnia Kryta - Częstochowa
- Pływalnia Kryta MDK - Częstochowa
- Pływalnia Kryta przy II Liceum Ogólnokształcące
- Pływalnia Kryta przy IV Liceum Ogólnokształcące
- Pływalnia przy SP 48 i Gimnazjum 3
- Pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 2
Czluchow
Dabrowa Gornicza
- Nemo Wodny Świat
- Pływalnia kryta przy Zespole Szkół Nr 4
- Pływalnia Kryta Zespół Szkół Zawodowych «Sztygarka»
- Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
Dabrowa Tarnowska
Darlowko
Debica
Dobre Miasto
Dobrodzien
Drzonkow
Dzierzoniow
Dzwirzyno
Elblag
Elk
Garwolin
Gdansk
- Aquastacja
- Basen Zespołu Szkół Energetycznych
- Bazen Start
- Centrum Rekreacji Novotel Marina
- Pływalnia Gdańsk Orunia
- Pływalnia Gdańsk Stogi
- Pływalnia GOS Gdańsk Chełm
- Pływalnia GOS Gdańsk Osowa
- Pływalnia Kryta AWFiS
- Pływalnia Kryta przy Liceum Ogólnokształcące XV
- Pływalnia przy Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21
- Pływalnia przy Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
- Pływalnia Szkoła Podstawowa Nº 2
- Pływalnia Szkoła Podstawowa Nº 42
Gdynia
- Basen Gdynia Karwiny - Zespole Szkól #10
- Centrum Sportowe «U Jezuitów»
- Kryta Pływalnia przy Gimnazjum Nr 3 w Gdyni
- Kryta Pływalnia przy Zespół Szkół nr 7 w Gdyni
- Pływalnia Kryta Akademii Morskiej | Maritime University of Gdynia Indoor Pool
- Relaxcenter Hotel Orbis Gdynia
Gizycko
Gliwice
- Kryta Pływalnia Delfin | Dolphin Indoor Pool
- Kryta Pływalnia Mewa | Seagull Indoor Pool
- Kryta Pływalnia Olimpijczyk | Olympian Indoor Pool
- Pływalnia Neptun | Neptune Swimming Pool
Glogow
Glogow Malopolski
Gniewino
Gniezno
Goczalkowice - Zdroj
Gogolin
Goldap
Goleniow
Gora Kalwaria
Gorlice
Gorzow Wielkopolski
Gorzyce
Gostyn
Gostynin
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Wielkopolski
Grojec
Grudziadz
Gryfice
Gryfino
Gubin
Hajnowka
Herby
Horyniec - Zdroj
Ilawa
Inowroclaw
Jablonna
Janikowo
Janow Lubelski
Jarocin
Jaroslaw
Jaroszowiec
Jaslo
Jastrzebie - Zdroj
Jawor
Jaworze
Jaworzno
Jedrzejow
Jelcz - Laskowice
Jelenia Gora
Jozefow
Kaczory
Kalisz
Kamienna Gora
Karpacz
Kartuzy
Katowice
- Basen w Pałacu Młodzieży
- Centrum Rehabilitacji, Odnowy Biologicznej i Sportu «CROBIS»
- Plywalnia Kryta - AWF Katowice
- Pływalnia Kryta MOS w Katowichach
- Pływalnia Kryta przy Szkoła Podstawowa Nr 33
Kazimierza Wielka
Kedzierzyn - Kozle
Ketrzyn
Kety
Kielce
- Kryta Pływalnia «Delfin» Kielce
- Kryta Plywalnia «Mors» Kielce
- Pływalnia «Foka» - Kielce
- Pływalnia «Orka» - Kielce
- Pływalnia Jurajska - Kielce
Kietrz
Kleszczow
Klobuck
Klodzko
Kluczbork
Knurow
Kolbuszowa
Kolno
Kolo
Kolobrzeg
- Aquapark Millenium SPA
- Aquarius Hotel Spa & Wellness
- Basen Doris SPA
- Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Niwa
- Kompleks Basenów «Morska Odyseja»
- Pro-Vita Wellness Hotel
Kombornia
Konin
Konskie
Konstancin - Jeziorna
Konstantynow Lodzkio
Kornik
Koscian
Koscierzyna
Koszalin
Kowalewo Pomorskie
Kozieglowy
Kozienice
Kozlow
Kozy
Krakow
- Basen AGH (Akademia Górniczo-Hutnicza)
- Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
- Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim
- Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
- Comarch Basen
- Hotel Daisy
- J&J Sports Center
- Klub Sportowy Korona Kraków
- Krakowski Klub Kajakowy OSiR Kolna
- Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy (KSOS)
- Międzyszkolny Basen Pływacki - Kraków Nowa Huta
- Miedzyszkolny Basen Plywacki - Śródmieście
- Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny «Kurdwanów Nowy»
- Pływalnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
- Towarzystwo Sportow Wisła Kraków (TS Wisła)
- YMCA Kraków
- Zespół Krytych Pływalni - Akademia Wychowania Fizycznego
- Zespól Szkól Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie
Krapkowice
Krasnik
Krasnystaw
Krosno
Krotoszyn
Krynica-Zdroj
Kudowa Zdroj
Kutno
Kwidzyn
Lancut
Lask
Lazy
Leba
Lebork
Leczna
Ledziny
Legionowo
Legnica
Lesko
Leszno
Lezajsk
Limanowa
Lipno
Liszki
Lodz
- Ambasador Chojny Łódź
- Ambassador Centrum
- Andel's Hotel
- Aquapark Fala
- Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu - Uniwersytetu Łódzkiego
- Kompleks Krytych Pływalni «Wodny Raj»
- Kryta Pływalnia przy SP Nr 137
- Osrodek Sportu i Rekreacji «Angelica»
- Zatoka Sportu - Politechniki Łódzkiej
Lomianki
Lomza
Lowicz
Luban
Lubartow
Lubin
Lublin
- Aqua Lublin
- Basen Szkoła Podstawowa Nr 51
- Centrum Sportowo - Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego
- Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia
- Strefa H²O
- XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie
Lukow
Malbork
Michalowo
Miechow
Miedzyrzecu Podlaski
Miedzyrzecz
Mielec
Mikolajki
Mikolow
Milicz
Minsk Mazowiecki
Mlawa
Mogilno
Monki
Morag
Morawica
Mragowo
Muszyna
Myslenice
Mysliborz
Myslowice
Myszkow
Naklo nad Notecia
Namyslow
Niepolomice
Nieporet
Nowa Deba
Nowa Ruda
Nowa Sarzyna
Nowiny
Nowy Dwor Mazowiecki
Nowy Sacz
Nowy Targ
Nysa
Oborniki Wielkopolski
Okuninka
Olawa
Olecko
Olesnica
Olesno
Olkusz
Olsztyn
- Aquasfera
- Basen Pływacki OSW
- Basen przy ul. Głowackiego
- Basen przy ul. Mariańskiej Zespół Krytych Obiektów Sportowych - II
- Pływalnia Uniwersytecka UWM
Opoczno
Opole
Osiecznica
Osielsko
Ostroleka
Ostrow Mazowiecka
Ostrow Wielkopolski
Ostrowiec Swietokrzyski
Ostrzeszow
Oswiecim
Ozarow
Ozarow Mazowiecki
Ozorkow
Pabianice
Pajeczno
Paniowki
Parczew
Pasym
Pawlowice
Piaseczno
Pila
Pinczow
Piotrkow Trybunalski
Pisz
Pleszew
Plock
Plonsk
Pluski
Polanczyk
Polanica Zdroj
Polaniec
Police
Polkowice
Polomia
Poniatowa
Poznan
- Basen «Rataje»
- CityZen
- Klubu Sportowego Posnania
- Pływalnia «Atlantis»
- Pływalnia «Chwiałka»
- Plywalnia «Delfin» - Poznań
- Plywalnia kryta GKS Olimpia
- Plywalnia kryta Wyzszej Szkoly Oficerskiej
- Pływalnia Sportowa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- Termy Maltańskie
Praszka
Proszowki
Prudnik
Pruszcz Gdanski
Pruszkow
Przemysl
Przeworsk
Przysucha
Pszczyna
Pulawy
Pultusk
Pustkow-Osiedle
Raciborz
Radom
Radomsko
Radziejow
Radzyn Podlaski
Ramsowa
Raszyn
Rawa Mazowiecka
Rawicz
Ropczyce
Ruda Slaska
Rudna
Rumia
Rybnik
Ryki
Rypin
Rzeszow
- Kryta Pływalnia Delfin
- Kryta Pływalnia Karpik
- Pływalnia Muszelka
- Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Sandomierz
Sanok
Sedziszow
Siedlce
Siemianowice Slaskie
- «Michał» Kompleks Sportowy
- Basen Zespołu Szkół Sportowych
- Pływalnia Miejska w Siemianowicach Śląskich
Sieradz
Sierakow Wielkopolski
Sierpc
Skarzysku - Kamienna
Skawina
Skierniewice
Skoczow
Slupsk
- Dolina Charlotty Resort & Spa
- Park Wodny Redzikowo |Water Park Redzikowo
- Pływalnia Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Sochaczew
Sokolka
Sokolow Malopolski
Sokolow Podlaski
Solec Kujawski
Sopot
Sosnowiec
Spala
Spytkowice
Srem
Sroda Slaska
Sroda Wielkopolska
Stalowa Wola
Stargard Szczecinski
Starogard Gdanski
Staszow
Stegna
Strawczyn
Stronie Slaskie
Strzelce Opolskie
Strzelin
Strzyzow
Sucha Beskidzka
Suchy Las
Sulechow
Suleczyno
Suwalki
Swarzedz
Swidnica
- Basen Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
- Pływalnia Kryta Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Swidnik
Swidwin
Swiebodzice
Swiebodzin
Swiecie
Swietochlowice
Swinoujscie
Szamotuly
Szczecin
- Basen - Akademia Morska w Szczecinie
- Basen Collegium Szczecin
- Basen Szkoła Podstawowa nr 51
- Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
- Floating arena - Szczeciński Dom Sportu
Szczecinek
Szczyrk
Szczytno
Szklarska Poreba
Tarnobrzeg
Tarnow
Tarnowskie Gory
Tczew
Tomaszow Mazowiecki
Torun
- Aqua Toruń
- Basen Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie
- Centrum Sportowe - Uniwersytet Mikołaja Kopernica
- Miniaquapark
- Szkoła Podstawowa nr 28 im. Henryka Arctowskiego
Trzebinia
Trzebnica
Trzebownisko
Tulowice
Turek
Tuszyn
Tychy
Uniejow
Ustka
Ustronie Morskie
Ustrzyki Dolne
Wabrzezno
Wadowice
Wagrowiec
Walbrzych
Walcz
Warka
Warsaw
- Aquapark «Wesolandia»
- Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne - Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
- Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego
- Centrum Sportu Wilanów Gubinowska
- Centrum Sportu Wilanów Wiertnicza
- Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
- Inflancka WOW Wisla
- Klub Sportowy «Polonia»
- Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych «Muszelka»
- Kryta pływalnia przy Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2
- OSiR m.st. Warszawy w Dzielnicy Włochy
- OSiR Ochota
- OSiR Śródmieście «Polna»
- OSiR Wawer
- OSiR Żoliborz
- Ośrodek «Namysłowska»
- Ośrodek Grzybowska
- Pałac Młodzieży w Warszawie
- Pływalnia «Albatros»
- Pływalnia «Delfin» - Warszawa
- Pływalnia «Hirszfelda»
- Pływalnia «Koncertowa»
- Plywalnia «Nowa Fala» - Warszawa
- Pływalnia «Pingwin» - Warszawa
- Pływalnia «Polonez»
- Pływalnia «Skalar»
- Pływalnia «Wodnik» - Warszawa
- Pływalnia Białołęckiego Ośrodka Sportu / Białołęka Sports Center Pool
- Pływalnia CRS Bielany - Pływalnia Conrada
- Pływalnia CRS Bielany - Kompleks Lindego 20
- Pływalnia DOSiR Jagiellońska 7
- Pływalnia Foka
- Pływalnia Szuwarek
- Praskie Obiekty Sportowe Wyższej Szkoły Menedżerskiej
- Sinnet Tennis Club
- Sofitel Warsaw Victoria
- Szkola Glówna Gospodarstwa Wiejskiego
- Szkoła Podstawowa nr 307 (Primary School no 307)
- Warszawianka «Wodny Park»
- Warszawski Osrodek Sportu i Rekreacji
- Zespół Obiektów Sportowych "Moczydło" (Aqua Relaks)
Wejherowo
Wieliczka
Wielka Nieszawka
Wielun
Wilkasy
Wladyslawowo
Wloclawek
Wlodawa
Wloszczowa
Wodzislaw Slaski
Wola
Wolbrom
Wolomin
Wolsztyn
Wroclaw
- Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
- Aquapark Wrocław
- Basen Szkoła Podstawowa Nr 50
- Centrum Basenowo-Sportowe Redeco
- Hotel GEM
- Pływalnia Orbita
- Pływalnia Uniwersytetu Przyrodniczego | Life Sciences University Swimming Pool
- Wojskowy Klub Sportowy «ŚLĄSK»
- Wroclawskie Centrum SPA
Wrzesnia
Wysokie Mazowieckie
Wyszkow
Zabierzow
Zabki
Zabrze
Zagan
Zakopane
Zambrow
Zamosc
Zary
Zdunska Wola
Zgierz
Zgorzelec
Zielona Gora
Zlotow
Zory
Zyrardow
Zywiec